Tallon Griekspoor - Pavel Kotov: Tahminler
Maç incelemesi
Mevcut istatistik bilgileri kullanarak sitemiz Tallon Griekspoor ve Pavel Kotov arasındaki ATP - Tek maçının sonucunu tahmin ettti. Bu maç Stockholm turnuvası kapsamında 20.10 gününde saat 06:10'de başlayacak.
Kim kazanır?
Bahis ipuçları
4 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Pavel Kotov 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2
4 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Pavel Kotov 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2
5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Tallon Griekspoor 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Tallon Griekspoor için 1 sette galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1
5 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Tallon Griekspoor 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 Rakipler arasındaki son maçların sayısı Tallon Griekspoor 2. setteki galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Tallon Griekspoor 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Tallon Griekspoor 'si galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Pavel Kotov 'si yenilgiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların Pavel Kotov 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:Kazanan - Takım 1
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 19.10.2023 20:45
Tallon Griekspoor inceleme
İstatistiklerin mevcut olduğu maçlarda Tallon Griekspoor, 10 maç oynadı. Bu maçlarda, Tallon Griekspoor, 11 seti ve 151 oyunu kazanmayı başardı ve 16 seti ve 159 oyunu kaybetti. Oyuncu 10 maçInda 3 kez kazandı ve 7 kaybetti.
Pavel Kotov inceleme
Mevcut istatistik bilgilerine göre, Pavel Kotov birkaç maç oynadı, 7 maçı, 16 seti ve 126 oyunu kazandı. Öte yandan takım, ayrıca 112 oyunu ve 7 seti kaybederek 3 maçı kaybetti.
Maç tahminleri
Sitemiz rakip takımları olan Tallon Griekspoor ve Pavel Kotov’in istatistiklerini analiz etti ve Kazanan - Takım 2'in bu maç için en iyi bahis olduğu kanısındadır. Bu tahmin üzerine bahis yapmak, size 2.473 oranında bir kazanma oranı verecektir.
20/10/2023
Tallon Griekspoor
Pavel Kotov
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 19.10.2023 20:45